Je možné na podvozek Britax Strider M dokoupit sportovní část?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

mám 8měsíčního chlapečka, který přes den spí jen v kočárku. Je dlouhý. Momentálně máme kočárek Britax Strider M, ale sportovní část mu bude za chvíli malá.

Lze dokoupit jen sportovní část, která by se dala použít na podvozek a má větší ložnou plochu?

Měla by být otočná.

Děkuji

Ahoj,

kompatibilita konstrukce kočárku Britax Strider M a sportovního sedadla z jiného modelu vlastní značky či jiné známé značky není možná.

Na konstrukci lze nasadit pouze sportovní sedátko ze Strider M. Kočárek byl testován jako celek. Na základě provedených bezpečnostních a jiných testů byl schválen a výrobce jej může prodávat!

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka