Je kočárek Babystyle Oyster 2 vhodný pro červencové dítě?

Zodpovězené
6. kvě 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně kočárku Babystyle Oyster 2.

Je kočárek Babystyle Oyster 2 City Bronze 2016 vhodný pro červencové dítě?

Hluboká korba je menší, tak je předpoklad, že v zimě už bude malá pro miminko s fusakem.

Je sportovní část využitelná?

Dostala jsem možnost koupit tento kočárek z druhé ruky v dobrém stavu a do kvalitního nového sportovního kočárku bych raději investovala.

Je to dobrá volba, nebo mám raději koupit novější dvojkombinaci?

Děkuji

Ahoj,

Babystyle Oyster 2 má hlubokou korbu menší, takže velmi záleží na tom, jak poroste dítě. Je dobré si i uvědomit, v jakém terénu se budeš pohybovat a zda Ti bude vyhovovat, jelikož je to spíše městský model. Pokud nejsi náročná a chceš hlavně ušetřit, tak by stačit mohl, s tím že později investuješ do kvalitnějšího a prostornějšího sporťáku.

Já osobně bych do něj nejspíš nešla, ať už kvůli jízdním vlastnostem, pěnovým kolům, tak i menším rozměrům korby i sporťáku. Tím, že je to už starší model a novější Oyster 3 vychytal jeho nedostatky, tak se bojím, že bude i hůře prodejný.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie