Je kočárek Babystyle Hybrid dostatečně kvalitní a bezpečný?

Zodpovězené
25. črc 2022

Ahoj,

zvažuji koupi cestovního kočárku Babystyle Hybrid. Hlavní máme Cybex Priam a tento by byl pouze jako cestovní. Je však dost levný.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla celý název kočárku. Předpokládám, že vybíráme z cestovních modelů, Babystyle Hybrid Cabi , Babystyle Hybrid Carryon nebo Babystyle Hybrid Ezy Fold.

Cabi bych vyloučila pro jeho malou 15 kg nosnost. A Carryon také. Nenašla jsem prodejce na CZ e-shopech.

Ezy Fold je cenově dostupný model kočárku. Kvalitou a funkcionalitou je srovnatelný s dražším modelem - Elodie Details Mondo. Oproti němu má použity kvalitnější a hustě tkané látky. Nemohu však říci, že je špatný. Ve své cenové kategorii je super. Má dobré odpružení a vhodný pěnový materiál kol. XXL stříška je super, jakož i možnost lehu. Cena kočárku se odvíjí nejen od kvality, ale i od značky. Proto je Ezy Fold o něco levnější. To však nemá vliv na jeho celkovou kvalitu.

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka