Jaký je zásadní rozdíl mezi Joolz Day a Joolz Geo?

Zodpovězené
9. srp 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Jaký je zásadní rozdíl mezi Joolz Day a Joolz Geo?

Na Day se mi moc líbí hluboká korba, kterou lze otevřít. Cirkulace vzduchu a výhled miminka za mě super. U syna jsem měla kočárek, který měl také tuto výhodu a bylo to opravdu super. Velmi se mu na bříšku v kočárku líbilo. Teď mi to vychází podobně, že miminko bude březnové, proto bych takovou korbu v létě rozhodně využila.

V čem by mohl být Geo lepší?

Přiznám se, že mi to na té korbě chybí. Jinak designově je krásný.

Děkuji

Ahoj,

v první řadě jsem ráda, že ses opět ozvala.

Jak jsem Ti už napsala v první odpovědi. Kočárky značky Joolz mají pěnová kola. Ty jsou vhodné do města, protože se do nich zapichují kamínky, čímž se ničí. Odpružení mají také tvrdší. Ani když si k nim zakoupíš nafukovací pneumatiky (což ještě nabere na váze), tak ani ty neudělají kočárek měkký.

Při Tvé 153 cm výšce nejsou pro Tebe vhodné. Všechny modely - Joolz Day2, Joolz Day3 nebo Joolz Geo2 mají výše umístěná sedadla na konstrukcích. Rodičovská rukojeť je také vyšší. Tedy jsou vhodnými pro vysoké (170 cm) rodiče. S váhou cca 13 kg jsou těžší a po složení zaberou spoustu místa v kufru auta.

Vím, že jsou designově krásné a srdce Ti po nich plane, ale budeš zklamaná a budeš se trápit.

Jediným, který by Ti mohl vyhovovat jízdními vlastnostmi je nový Joolz Geo3 Mono. Ten má kola z tvrzené gumy. Ale jinak je svojí 13 kg váhou a výškou konstrukce podobný předchůdcům. Takže za spoustu peněz má pro Tebe málo výhod.

Připojuji Ti otázky, kde to potvrzují samotné maminky. Jak jsou těžké a kolik zaberou místa v kufru auta.

Pokud chceš něco skladného, ​​kvalitního a vhodného pro Tvoji výšku, tak si spíše prohlédni model Bugaboo Fox 3.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka