Jaký je rozdíl mezi Moon Rocca Edition 2022 a Moon Resea S 2022?

Zodpovězené
2. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárky značky Moon.

Jaký je rozdíl mezi Moon Rocca Edition 2022 a Moon Resea S 2022?

V jednom videu jsem zahlédla, že Resea má u sportovní části po prodloužení stříšky síťku, která se nedá překrýt.

Má to i Rocca?

Děkuji

Ahoj,

ano, tento "nedostatek" má i model Moon Rocca Edition. Jediný model, který má možnost zakrytí ventilačního okénka je Moon Relaxx Edition.

Co se týká rozdílů, tak Moon Rocca Edition se liší hlavně rukojetí, kterou má kloubovou a nastavíš ji o něco výše (až do 108 cm). Sportovní sedák má nastavitelnou podnožku, kterou si můžeš jednoduše prodloužit a přizpůsobit dítěti. Zádovou opěrku má o něco málo kratší (cca 2 cm), jinak jsou sportovní sezení podobné. Hluboká korba by naopak měla být o něco málo prostornější a má hmotnost 13,2 kg.

Moon Resea S Edition (2022) má teleskopickou rukojetí, kterou nastavíš do výšky 105 cm. Hlubokou korbu má položenou výše díky výškovým adaptérům a váhově má o něco méně, a to 12,5 kg. Sportovní verze je s hmotností na stejno.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie