Jaký je rozdíl mezi Cybex Balios S 2020 a 2021?

Zodpovězené
20. lis 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek značky Cybex.

Jaký je rozdíl mezi Cybex Balios S 2020 a 2021?

Zajímal by mě kočárek v šedé barvě.

Jsou barvy rozdílné?

Děkuji

Ahoj,

nevím, jaký konkrétní model máš na mysli, protože jsou tři: Cybex Balios S, Cybex Balios S 2v1 a nejnovější model Cybex Balios S Lux.

  • Balios S vyšel ve světle šedé edici, jeho prodej byl v roce 2021 ukončen.
  • Balios S 2v1 vyšel v tmavě šedé edici a má typ sedáku 2v1. Znamená to, že textilie sedadla sportovní nástavby se navlékají na tentýž rám jako textilie jeho hluboké korby. Má korýtkový typ sportovního sedáku.
  • Balios S Lux vyšel v tmavě šedé edici (Soho Grey) a v roce 2020 nahradil původní model ze kterého vyšel, a to Cybex Balios S. Funkčně se od něj však neliší.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka