Jak sundám potahy z kočárku G-Mini Grand?

Zodpovězené
20. říj 2022

Ahoj,

mám kočárek G-Mini Grand 2v1 a potřebuji vyprat potahy.

Jak je sundám z kočárku?

Děkuji

Ahoj,

nevím o tom, že by se na kočárku potah 2v1 dal sundat. Grand sis mohla přizpůsobit vyměnitelnými barevnými sety stříšky a podložky.

Sedák a hluboká korba v jednom je doporučeno výrobcem čistit ručně, ne praním.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka