Existuje servis kočárků v Olomouci?

Zodpovězené
10. zář 2022

Ahoj,

na kočárku se nám pokazila nožní brzda.

Můžeš mi poradit servis kočárků v Olomouci?

Děkuji

Ahoj,

bohužel nepíšeš pro jaký konkrétní model kočárku hledáš servis, tak Ti nemůžu poradit. Protože například některé servisy neservisují polské značky kočárků.

Záleží také na tom, kde si kočárek kupovala, protože většinou prodejny nabízejí záruční či pozáruční servis. Napříkad servis nabízí vandastore.cz.

Jelikož jsi neuvedla dostatečné informace, tak si zkus sama pohledat na internetu servis v Olomouci nebo případném blízkém okolí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka