Existuje kočárek na běhání se sezením v protisměru?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli se na trhu najde kočárek, který je vhodný pro běh a má možnost sezení v protisměru s výhledem na mě. Vím, že není mnoho kočárků určených k běhu, ale přece se dají využít, takže netrvám na tom, aby měl tuto nálepku. Potřebovala bych však, aby měl odpružená velká kola a dostatečně prostornou sedací část pro dítě.

Aktuálně mám Peg Perego GT3, se kterým jsem moc spokojená. To však nelze říci o mé dceři. Ta vyvádí, když mě nevidí.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

ano, existuje. Je to novinka pro rok 2024 - tříkolový otočný model ABC Design Salsa Run. Je výrobcem schválen a testován na běh a sport. Jelikož je to novinka, tak je jeho cena o něco vyšší. Díky prostornosti Ti však vydrží až do konce kočárkovacího období.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka