Dají se sedačky Besafe, Maxi-Cosi a Cybex nakliknout pomocí adaptérů na podvozek Stokke Crusi?

Zodpovězené
29. dub 2022

Ahoj,

lze sedačky Besafe, Maxi-Cosi a Cybex nakliknout pomocí adaptérů na podvozek Stokke Crusi?

Pokud ano, jaké jsou adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

na konstrukci modelu Stokke Crusi se oficiálně doporučuje pouze originální vajíčko Stokke, je to kvůli bezpečnosti. Ale pasují na něj i příslušné adaptéry typu Maxi-Cosi (viz obrázek), díky kterým připojíš vajíčka zmíněných značek.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie