Bexa Ultra U6. Jaký má tento kočárek (i bazarový) Vaše hodnocení?

Zodpovězené
22. čer 2021

Zdravím,

prosím o zhodnocení kočárku, nemůžu najít žádná relevantní hodnocení a dostala jsem nabídku na koupi tohoto bazarového kočárku. Paní nebydlí zrovna nejblíž, tak jestli se mi vyplatí se jet na kočárek dívat.

Děkuji za ochotu! 🙂

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárky Bexa Ultra jsou oblíbené pro svá velká pevná bezúdržbová kola, odpružená a mající tlumiče pro pohodlnější a bezpečnější jízdu. Tlumiče/odpružení je nastavitelné, což je za mě perfektní vlastnost kočárku.

Jinak se jedná o klasický kočárek s klasickými funkcemi - prostorná korbička, prostorný košík, polohování zad a nožiček u sportovní sedačky, má celkem příjemně dlouhou stříšku, polohovatelnou rukojeť, možnost jízdy po i proti směru.

Jako velkou výhodu vidím jeho lehkost - konstrukce s korbičkou má 12 kilo, což není vůbec špatné. Je velmi snadno ovladatelný a také skladný - a jako bonus - opravdu designově hezký! 😇

Podle mě určitě stojí za to se na něj jet podívat. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz